Mistrovství ČR v šachu do 14 let

Mistrovství ČR v šachu do 14 let se zúčastnili naši dva žáci – Petr Mach (tercie), Vojtěch Procházka (sekunda).
Petr obsadil konečné 6. místo a Vojta 7. místo. Celkem se MČR zúčastnilo 74 mladých šachistů. Kdyby Vojta v posledním kole vyhrál, tak by byl dokonce na prvním místě. Oba si zaslouží pochvalu, úspěch je to skvělý, konkurence v šachách je obrovská. Už teď se těšíme na mistrovství školních týmů, kde oba borci budou tvořit základ našeho družstva pro nižší stupeň.

Výsledky naleznete zde

 
Zpět na úvodní stránku