Mistrovství ČR školních týmů v šachu

Dne 19. 6. skončilo každoroční Mistrovství ČR školních týmů v šachu. Tým žáků z Mensa gymnázia (1. Petr Mach – tercie, 2. Vojtěch Procházka – sekunda, 3. Adam Hruška – tercie, 4. Adam Dedek – prima) byl nasazený jako 13. z 30 nejlepších škol, které postoupily z jednotlivých krajů. Na medaile to letos nevypadalo, ale nakonec se podařil skvělý výsledek a tým skončil na krásném 4. místě. Bronz nám vyfoukl konkurenční pražský tým ze ZŠ u svatého Štěpána. Nejvíc k výkonu družstva přispěli Petr Mach na první šachovnici (7,5 bodu z 9) a Adam Hruška na třetí šachovnici (6 bodů z 9).

Odkaz na detailní výsledky je na chess-results.com
Odkaz na video přenos najdete na youtube.com

 
Zpět na úvodní stránku