Mistrovství ČR družstev SŠ v šachu
Ve dnech 5.–6. dubna se v rekreačním středisku POČTA ve Štědroníně konalo Mistrovství České republiky družstev SŠ v šachu. Z každého kraje se účastnily dva nejlepší týmy. Hrálo se švýcarským systémem na devět kol s časovým limitem dvakrát třicet minut na partii. Náš školní tým obsadil 8. příčku! Vzhledem k počtu zúčastněných družstev je to vynikající úspěch.
Děkujeme všem za důstojnou reprezentaci školy.
Zpět na úvodní stránku
