Mistr republiky ve skoku na trampolíně
Vojtěch Glaser, student kvinty, se 11.6.2011 stal na Mistrovství České republiky v Jablonci nad Nisou Mistrem České republiky ve skocích na trampolíně juniorů v kategorii synchronních dvojic. Završil tak řadu několika předcházejících výborných umístění. Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!!!


