Mikulášská nadílka

Ve čtvrtek 5. 12. naše gymnázium navštívila čtveřice Mikuláš, anděl a dva čerti. Obešli všechny třídy nižšího stupně a odměňovali děti, které byly toto pololetí hodné, sladkostmi. Čerti s sebou nikoho zlobivého odnášet nemuseli, ale zato moc se pobavili při zpívání vánočních písniček.

 
Zpět na úvodní stránku