MG první v pražském přeboru v šachu
Šachové družstvo MG ve složení Joel Jančařík, Vít Rosenbaum, Vojtěch Rut, Jindřich Paukert a Václav Rut jako náhradník dnes vyhrálo pražský přebor škol!!!. Vítězství před druhým velmi silným celkem gymnázia Heyrovského bylo těsné, zato náskok týmů na prvních dvou místech byl velký. Celkem hrálo 11 družstev.Toto vítězství znamená účast v republikovém kole, které se hraje 20.-21.4.
Gratulujeme!!!
Zpět na úvodní stránku
