Merkur perFEKT Challenge

Diplom
Student septimy Radek Olšák se stal členem týmu, který v superfinále soutěže Merkur perFEKT Challenge, kterou pořádá Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně, obsadil 3. místo z 9 týmů. V superfinále bylo cílem sestrojit robota, který následně v aréně bojoval s roboty ostatních týmů a vítězem se stal tým, jehož robot zvítězil nejčastěji.

 
Zpět na úvodní stránku