Mensa gymnázium opět hostilo účastníky Přeboru Prahy v šachu

Letos již podruhé proběhl na Mensa gymnáziu cyklus pěti turnajů Přeboru Prahy jednotlivců v šachu do 20 let. Hrálo se v kategoriích do 10, 12, 14, 16, 18 a 20 let. Hrálo se pět sobot, zhruba jednou za měsíc od listopadu do března. Celkem si zahrálo 176 chlapců a dívek, většina z nich vícekrát. Novinkou bylo přenášení nejlepších partií živě na internet díky technologii online šachovnic. Díky perfektnímu přístupu rodičů a hráčů a zkušenému týmu pořadatelů a rozhodčích proběhlo vše bez větších komplikací. Prostředí Mensa gymnázia sloužilo jako hrací prostředí perfektně a doufáme že ve spolupráci budeme pokračovat.
Tímto bych chtěl velmi poděkovat Mensa gymnáziu a jeho vedení za možnost opět uspořádat Přebor Prahy v šachu v prostorách školy. Bylo to velice příjemné prostředí se skvělou spoluprací.

Odkaz na fotografie ze závěrečného turnaje:
https://plus.google.com/photos/112592631750593027878/albums/6135832671608861793?authkey=CIfz7fGmlNHppAE

Odkaz na rozhovor v Českém rozhlase o šachách: http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3359979 (mluvím někdy od 28. minuty).

 
Zpět na úvodní stránku