Megaúspěch v debatní lize – Kristián Čech a Petr Kosička

Vyvrcholením debatní ligy byla debata v Senátu ČR, kterého se zúčastnilo již jen 6 nejlepších týmů ze 40 možných. Mezi těchto 6 nejlepších týmů se probojovali i dva naši studenti z kvarty – Kristián Čech a Petr Kosička – kterým se povedlo dokonce zvítězit!!! Debatovalo s v anglickém jazyce na témata související s vědou a technologiemi, např. o AI. A aby toho nebylo málo, krátce předtím stejní studenti získali ocenění Nejlepší nováček na turnaji Brno open mezi 36 týmy, kde skvěle obstáli dokonce mezi vysokoškoláky!!! Gratulujeme!!!

 
Zpět na úvodní stránku