Martin Štěpán opět ve skvělé formě
Zimní olympiády dětí a mládeže ČR, která se konala minulý týden v Liberci na Ještědu si přivezl Martin Štěpán, žák MG Buďánka, kvarta B, dvě medaile. Stal se tak jedním z neúspěšnějších reprezentantů Středočeské krajské reprezentace. V obřím slalomu získal bronzovou medaili za třetí místo, když zajel v druhém kole nejlepší čas ze všech startujících. Další den se ve slalomu vytáhl dokonce na druhé místo. Více informací o akci lze nalézt zde: http://www.odm2010.cz/. Detaily pak na: http://www.odm2010.cz/GalleryIndexGallery94.aspx, http://www.odm2010.cz/alpske.aspx
Návdavkem si ještě o víkendu na Moravě dojel na republikových závodech pro 4. místo ve slalomu a 2. místo v obřím slalomu (viz. Galerie).Gratulujeme!
Zpět na úvodní stránku
