Martin Štěpán opět první!
Na Mistrovství ČR v alpských disciplínách, které se konalo předminulý víkend ve Špindlerově Mlýně, obsadil Martin Štěpán ( student sexty našeho gymnázia ) v super G první místo v kategorii mladších juniorů. Další ( letos již třetí ) titul mistra České republiky Martin získal v kategorii mladších juniorů v superkombinaci. V této disciplíně mu jeho kvalitní výkon dokonce zajistil 6. místo v Mistrovství ČR mezi muži.
Součástí mistrovství bylo i vyhlašování výsledků Českého poháru 2012. V tomto seriálu závodů nejvyšší FIS kategorii v ČR obsadil Martin Štěpán druhé místo v kategorii mladších juniorů.Foto zde.
Zpět na úvodní stránku
