Martin Štěpán – mistr ČR ve slalomu

Minulý víkend proběhlo na Bílé v Beskydech Mistrovství ČR juniorů v alpském lyžování. Významných úspěchů zde dosáhl náš student sexty Martin Štěpán (16 let, Ski klub Kralupy nad Vltavou). V sobotním závodě, kterým byl obří slalom, obsadil druhé místo v kategorii mladších juniorů. Na vítěze závodu mu přitom chybělo pouze 15 setin. Tuto smůlu si vynahradil v neděli, kdy v téže kategorii zvítězil v disciplíně slalom a tím se stal Mistrem České republiky pro tento rok. V rámci kategorie juniorů (do 20 let) obsadil v této disciplíně vynikající 4. místo. Všechny tyto úspěchy Martinovi zajistili nominaci na Mistrovství světa juniorů 2012, které se na přelomu února a března bude konat v Itálii. Fotografie z vyhlašování zde.

Zpět na úvodní stránku