Martin Štěpán dojel druhý v slalomu!!!
Poté, co se Martinovi Štěpánovi z kvarty A podařilo vyhrát republikový závod v obřím slalomu, tedy žákovský závod nejvyšší úrovně pořádaný v ČR, (viz http://www.czech-ski.com/alpske-discipliny-novinky-druhe-letosni-rkz-se-nesly-ve-znameni-obrich-slalomu), zúčastnil se jako člen reprezentačního žákovského družstva 48. ročníku tradičního mezinárodního závodu Skiinterkritéria v Říčkách, kde dojel v pátek 22.1.2010 ve slalomu na 9. místě a v sobotu skončil v obřím slalomu na neuvěřitelném druhém místě! Na závodech byly kromě kompletní české špičky také nejlepší Slováci, výborné výpravy z Holandska, Švédska, Anglie a Polska. Celkem bylo na startu 50 lidí ze 14 států. Zde najdete fotografii z vyhlašování a výsledky z obou dnů a odkaz na místní zpravodajství: http://www.skiricky.cz
Gratulujeme k obrovskému úspěchu!!!!

