Maraton psaní dopisů – Amnesty International

Při příležitosti Mezinárodního dne lidských práv se studenti sekundy zapojili do akce Maraton psaní dopisů, pořádané společností Amnesty International. Hodina probíhala tak, že si žáci přečetli příběhy vybraných nespravedlivě uvězněných a pak psali dopisy proti bezpráví na jejich obranu podle toho, kdo jim byl sympatický. Pro své dopisy si vybrali kluka z Běloruska, aktivistu z Guatemaly a novinářku z Číny. Dopisy budou hromadně odeslány tento týden.

Více o akci zde https://maraton.amnesty.cz/.

 
Zpět na úvodní stránku