M. Štěpán – YOG v Innsbrucku

Martin Štěpán, student sexty, je právě v těchto dnech na YOG – prvních zimních olympských hrách mládeže pro alpské lyžaře v rakouském Innsbrucku. O tomto víkendu (14.-15.1.2012) jel dva závody , v obou se umístil na výborných pozicích. V sobotu jel disciplínu super-G a ze 60 startujících obsadil 14. místo, v neděli v superkombinaci byl dokonce 13.

Čtrnácté místo Martina Štěpána a zlepšení jeho nejlepšího výsledku z minulé sezóny v superobřím slalomu o 18 FIS bodů je slušným příslibem jak pro další discipliny, tak pro jeho další kariéru. V superkombinaci se mezi muži Martin umístil na 13. místě se ztrátou 3.67 sekundy na vítěze. Gratulujeme k dalším úspěchům!!!

Více informací viz http://www.czech-ski.com/alpske-discipliny-novinky-cesti-sjezdari-odstartovali-olympijske-hry-mladeze-slibne
http://www.czech-ski.com/alpske-discipliny-novinky-sjezdar-martin-stepan-trinacty-v-superkombinaci-na-zimnich-olympijskych-hrach-mladeze–yog–v-innsbrucku

Zpět na úvodní stránku