Jsme Dobrými anděly!!!

Jak jsme avizovali před oslavou 20. výročí existence školy, věnovali jsme veškerý výtěžek z akce na konto nadace Dobrý anděl. Nakonec jsme předali na konta potřebným celých 18.000 Kč!!! Všem, kteří naším prostřednictvím přispěli, moc děkujeme, a mohou si letos odškrtnout jeden dobrý skutek. A my věříme, že i díky nám bude mít někdo krásné Vánoce a o nějaký ten dárek navíc pod stromečkem.

 
Zpět na úvodní stránku