Již tradiční a pro naše studenty úspěšná soutěž „pIšQworky“
V pátek 10. listopadu 2017 se na Gymnázium Jana Nerudy v Praze konalo oblastní kolo soutěže pIšQworky. Z naší školy se účastnili tyto týmy:
- Tým „Mensa I“:
- SEPTIMA: Jan Veselý, Marek Holub, Alexandra Machalová, Radek Olšák, Daniel Žuravljov a Martin Edl (jako náhradník).
- Tým „Mensa II“:
- KVARTA: Kryštof Pravda, Martin Dedek;
- SEKUNDA: Petr Mach;
- SEXTA: David Míšek, Kateřina Švihelová;
Tým Mensa II se umístil jako čtvrtý poté, co v bratrovražedném boji vyřadil tým Mensa I, který skončil na pátém místě (z 9 týmů).
Kompletní fotogalerii naleznete na stránkách soutěže.
![]() |
![]() |
![]() |




