Již tradiční a pro naše studenty úspěšná soutěž „pIšQworky“

V pátek 10. listopadu 2017 se na Gymnázium Jana Nerudy v Praze konalo oblastní kolo soutěže pIšQworky. Z naší školy se účastnili tyto týmy:

Tým Mensa II se umístil jako čtvrtý poté, co v bratrovražedném boji vyřadil tým Mensa I, který skončil na pátém místě (z 9 týmů).

Kompletní fotogalerii naleznete na stránkách soutěže.

Kryštof z Mensa II při hře Mensa II mezi oceněnými Honza a Marek z Mensa I
 
Zpět na úvodní stránku