Italové ve škole!

Ve dnech 3.–7. listopadu 2025 nás v rámci programu Erasmus+ navštívila skupina studentů a učitelů z turínské školy IIS Gobetti Marchesini-Casale Arduino.

Zahraniční hosté se zapojili do výuky a zúčastnili se exkurze do Ústavu organické chemie a biochemie.

Ačkoliv jejich program narušil neplánovaný cvičný poplach, evakuace proběhla hladce – naši studenti vše zodpovědně zvládli a zaměstnanci ústavu je velmi chválili.

Doufáme, že si hosté z Turína odvezli co nejlepší vzpomínky a těšíme se na další spolupráci!

Zpět na úvodní stránku