Italové ve škole!
Ve dnech 3.–7. listopadu 2025 nás v rámci programu Erasmus+ navštívila skupina studentů a učitelů z turínské školy IIS Gobetti Marchesini-Casale Arduino.
Zahraniční hosté se zapojili do výuky a zúčastnili se exkurze do Ústavu organické chemie a biochemie.
Ačkoliv jejich program narušil neplánovaný cvičný poplach, evakuace proběhla hladce – naši studenti vše zodpovědně zvládli a zaměstnanci ústavu je velmi chválili.
Doufáme, že si hosté z Turína odvezli co nejlepší vzpomínky a těšíme se na další spolupráci!




