Hledáme učitele/učitelku IVT a sociologie
Mensa gymnázium, o.p.s. se sídlem v Praze 6 – Řepích hledá do svého kolektivu kvalifikovaného učitele/učitelku informační a výpočetní techniky a semináře programování, (možno činnosti rozdělit i mezi dva či více kolegů na částečné úvazky či smlouvy mimo HPP). Nástup nejdéle březen 2020.
Dále hledáme učitele/učitelku semináře ze sociologie, výuka jednou týdně 2 hodiny v pátek od 14:30 hodin. Nástup ihned.
Kontakt: Mgr. M. Kindlová,
e-mail: magda.kindlova@mensagymnazium.cz,
tel.:257328786, mobil:731460985

