Herní klub na MG

Na Gymnáziu Buďánka vznikl Herní klub Mensy. Klub se nachází v klubovně Mensy a je otevřen 2x v týdnu, a to v pondělí od 11:30 do 13:30 a ve čtvrtek od 13:30 do 15:30. Kromě toho je po dohodě možnost kdykoliv v týdnu otevřít klubovnu pro větší počet zájemců.

Vedoucí Herního klubu MG je Jakub Žofčák.

V klubu se budou hrát známé i méně známé deskové hry, kromě toho bude klub organizovat celoškolní turnaje v některých hrách, Dny plné her a další podobné akce.

Mensa pronajala klubu startovní balíček her na dobu neurčitou za 1Kč, další stolní hry klubu zapůjčili či věnovali sami studenti. Kromě startovního balíku si kluby budou moci dále nakupovat hry pro klubové účely za klubovní ceny (sleva cca 20% oproti MC). I přesto klub uvítá zapůjčení či věnování libovolných stolních her, které už nepotřebujete.

Zveme všechny zájemce o aktivní trávení volného času, aby přišli posedět a zahrát si staré známé i zbrusu nové společenské hry. Klub je přístupný nejen studentům školy, ale i široké veřejnosti.

Zpět na úvodní stránku