Halloween

V noci z 31. 10. na 1. 11. na Mensa gymnáziu strašilo. Ve strašidelných kostýmech se tam proháněli žáci primy a tercie a čtyři zástupci učitelského sboru. Vyřezávaly se dýně, vybarvovaly se strašidelné masky ve stylu Día de Muertos, děti se dozvěděly něco více o tradici Halloweenu v angličtině, soutěžily v různých hrách a nakonec se zúčastnily plesu upírů. Celý večer byl korunován vyhlášením vítězů soutěže o nejlepší strašidelnou povídku, jímž se stal Jan Veber s jeho povídkou „Wellmet“. Druhé místo obsadila Emma Štěpánová – Rudá země, třetí místo Anežka Kracíková – Dům strachu.

Další fotky najdete v naší galerii.

 
Zpět na úvodní stránku