Fokus Václava Moravce – 30. 4. 2019


Několik našich studentů se opět zúčastnilo pořadu Fokus, který uvádí známý moderátor Václav Moravec. Tématem byla tentokrát recyklace světa, zda musíme změnit náš přístup ke světu, zda to vůbec dokážeme, co zmůže jednotlivec, peníze a na druhé straně věda, co Češi dělají pro omezení plastového odpadu. Diskuze s vědci i umělci studentům určitě pomohla odpovědět si na určité otázky a snad je i motivovala ke lepšímu postoji k prostředí. Přesto, že právě zúčastnění studenti mají již dávno velmi rozumný pohled na svět i sebe samé, věříme, že ostatní diváky to jistě motivovalo.

