Exkurze do elektrárny Temelín 14. 12. 2009
V pondělí 14.12.2009 se vybraní studenti školy mohli zúčastnit exkurze do \jaderné elektrárny Temelín v doprovodu vyučujícího Martina Kulhánka. Součástí exkurze byla kromě jiného prohlídka muzea, návštěva simulátoru a areálu elektrárny. Všechny shlédnuté objekty a prostory byly opravdu zajímavé. Pro všechny studenty, kteří se jí zúčastnili, to byl nevšední a rozhodně i velmi poučný zážitek.
Zpět na úvodní stránku
