Energetická olympiáda

Energetická olympiáda je soutěž pro týmy ze středních škol. Letos se přihlásilo 280 týmů z celé ČR, do druhého kola prošlo 25. Letos jsme měli 7 želízek v ohni a jeden tým se propracoval do finále – B. Swart, M. Truksa, D. Rosenbaum, což je obrovský úspěch. Cílem je řešit jedno téma z energetiky a nabídnout řešení nějaké výzvy. Již od včera od 16:00 hodin na tom kluci makají a v online verzi, kde mohou od rána kontaktovat mentory a experty z různých firem nedělají nic jiného, než konzultují a konzultují. Vypadá to, že si vybrali téma rozšiřitelnost elektromobility pomocí výměny baterií u aut a byznys plán takové firmy.

Vyhlášení výsledků bude v pátek dne 13. 11. v 17:00 na youtube kanálu.

Držme jim palce, hraje se o 50 000 Kč, drony a spoustu dalších cen. 

 
Zpět na úvodní stránku