Energetická olympiáda – finálové kolo
V pátek 4. 11. proběhlo finálové kolo v tzv. ENOLu. Do finálového kola mezi 25 nejúspěšnějších týmů se povedlo probojovat i dvěma našim týmům. Letošního finále se účastnilo celkem 470 týmů z celé republiky! Už jen samotný postup je výborný výsledek!
A jak jsme dopadli ve finále?
Tým „I said glass of juice“ ve složení Jan Hataš, Vojtěch Kulka, Matěj Mothejzík se umístil na 22. místě.
Tým „Bezdrátová vybíječka“ ve složení Damian Rosenbaum, Ben Swart, Martin Truksa se umístil nakonec na 11. místě!
Náš tým oktavánů získal navíc cenu generálního partnera a jejich finálový nápad patřil k vůbec nejlepším. Bohužel v samotné prezentaci se jim až tolik nevedlo a skončili tak na 11. místě.
V každém případě gratulujeme!!!

