Energetická olympiáda – 2. místo v celostátním finále!!!

V celostátním finále, ve kterém naši školu reprezentovaly dva týmy, se jako 2. z celé ČR umistil tým složený ze studentů oktávy: Dan Rezner, Radek Olšák a Martin Edl. Vyhráli 20 tisíc kč a mnoho věcných cen. Další týmy (septima – Míšek, Dedek, Kopecký a oktáva – Machala, Holub, Veselý) se umístily na sice skvělém, ale nepostupovém 3. a 19. místě. Všechny tři týmy prokázaly ohromnou schopnost zabrat a „zamakat“ a následně i prezentovat svoji práci před sálem se 150 posluchači. Gratulujeme!!!

Více na novinky.cz

 
Zpět na úvodní stránku