Dobrovolnická práce na JIP – Míša Kovářová

Žákyně oktávy Míša Kovářová pracovala jako dobrovolnice na JIP. Sama o tom napsala následující:

Pracovala jsem na jednotce intenzivní péče na covid oddělení, kde jsem měla 3 noční směny po 12 hodinách. Zážitek to byl silný a zkušenost určitě užitečná. Za těch pouhých 36 h jsem zažila to nejlepší, a to když byl pacient přesunut na standardní pokoj, i to nejhorší, kdy nám pacient odešel. Jsem ráda, že mě v tomto mém rozhodnutí pomáhat podporovala jak rodina, tak i škola. Prosím dávejte se na sebe pozor a chraňte se. Noste ochranné pomůcky a posilujte imunitu ať sestřičkám nepřiděláváte práci a tato hrozná doba bude rychleji za námi.

 
Zpět na úvodní stránku