Den otevřených dveří

Vážení přátelé a příznivci Mensa gymnázia,
přestože jsme ještě ve středu byli přesvědčeni, že tentokrát se náš Den otevřených dveří dne 2. 2. 2022, na který jsme vás zvali, uskuteční prezenčně, ředitelka školy dnes rozhodla vzhledem k nepříznivé situaci jak u nás ve škole (přibývá počet žáků a hlavně učitelů v karanténě nebo izolaci, nemáme tedy jistotu, že bychom dokázali zabezpečit ukázkové hodiny a zbytek programu), tak i celkově v Praze o přesunu DOD původně plánovaného na středu 2. 2. do online prostoru a náhradní prezenční DOD uskutečnit až ve středu 23. 2. ve stejných časech a se stejným programem.

Zájemce tedy přivítáme na ONLINE Dni otevřených dveří dne 2.2. 2022 v 15 hodin. Připojení bude možné pomocí odkazu na schůzku v Teams, který bude od pondělí 31.1. viset na naší webové stránce https://mensagymnazium.cz v Aktualitách. Děkujeme moc za pochopení a těšíme se na Vás.

Odkaz zde: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/…

 
Zpět na úvodní stránku