Den otevřených dveří 25. 11. 2009

První den otevřených dveří v tomto školním roce proběhl 25. listopadu 2009. Zájemci o studium a jejich rodiče si mohli prohlédnout školu, práce studentů (seminární, ročníkové, výtvarné, filmové) a výstavu fotografií ze školních akcí. Kromě toho mohli vstoupit do výuky a zažít hodinu dějepisu, chemie, biologie či anglického jazyka. Od 12 probíhalo „Herní odpoledne“ pořádané společností MENSA ČR, na které navázalo testování IQ nových zájemců o studium, neboť hodnota IQ nad 130 je podmínkou studia na MG.

Zpět na úvodní stránku