Den otevřených dveří 24. 11. 2010
První Den otevřených dveří, který se konal 24.11.2010, proběhl velmi úspěšně. Návštěvníci si mohli vybrat hned z několika aktivit. Kdo chtěl, mohl se zúčastnit výuky matematiky, anglického jazyka, českého jazyka, fyziky, zeměpisu, dějepisu, biologie a základů společenských věd, poté si zájemci o studium zahráli ve školním Klubu deskových her některé známé i méně známé hry, v jedné ze tříd byla možnost prohlédnout si některé učebnice, které se v naší škole používají, seznámit se se seminárními a jinými pracemi našich studentů. Návštěvníci shlédli animovaný film z dílny našeho studenta, na interaktivní tabuli se promítal dokument české televize Nehasit, hořím o Matyáši Kosíkovi, studentovi kvinty. Dále bylo možné prohlédnout si diplomy a poháry získané studenty v nejrůznějších soutěžích, seznámit se s činností našeho zřizovatele Mensy ČR, získat podrobné informace o organizaci studia a systému výuky. Kdo měl zájem, mohl si také ihned vyzkoušet IQ testování. A koho program trochu vyčerpal, mohl se občerstvit kávou, čajem, minerálkou a sušenkami.
Věříme, že se všem ve škole líbilo a že kdo přijde na další den otevřených dveří 19. ledna 2011 od 10 hodin, ten se také rozhodně nebude nudit.



