Den otevřených dveří 23. 11. 2011
Na dnu otevřených dveří bylo velmi rušno. Přišlo více zájemců o studium než loni a naši studenti-průvodci se měli co otáčet. Na ukázkových hodinách si návštěvníci mohli prohlédnout výuku angličtiny, matematiky, na hodině českého jazyka se právě odehrávaly scénky studentů na téma Jak reagovat na nejrůznější ,,výhodné“ nabídky aj. Rodiče i potenciální budoucí studenti dostali co nejvíce informací o studiu. Kdo si chtěl zahrát nějakou deskovou hru, mohl využít nabídky školního Klubu deskových her v naší klubovně. Od 14 hodin se konalo testování IQ, které je podmínkou pro studium na naší škole a kterého využilo přes 20 zájemců. Někteří bohužel neuspěli a s lítostí opouštěli naši školu. Myslíme, že se Den otevřených dveří vydařil a těšíme se na další návštěvníky dne 18.1.2012 na druhém Dnu otevřených dveří.
Zpět na úvodní stránku
