Den otevřených dveří – 20. 1. 2010
Dne 20.1.2009 Vás zveme na Den otevřených dveří. V rámci dne otevřených dveří seznámíme uchazeče o studium a jejich rodiče s chodem školy, od 10 hodin se budou moci návštěvníci zúčastnit výuky, být svědky zajímavých fyzikálních a chemických pokusů, prohlédnout si práce studentů a hovořit se zástupci školy. Od 12 hodin organizuje ve škole společnost Mensa ČR Herní odpoledne, kde si budou moci všichni zájemci zahrát nejrůznější známé či méně známé deskové hry, logické hlavolamy a procvičit si tak fantazii, tvořivost, kombinační schopnosti a logické myšlení. Od 14 hodin proběhne testování IQ nových uchazečů, neboť jednou z podmínek přijetí na naše gymnázium je IQ nad 130. Pro návštěvníky je připraveno malé občerstvení. Těšíme se na Vás.
Zájemce o testování v rámci Dne otevřených dveří prosíme z důvodu bezproblémového a rychlého vyřešení výsledků z připravovaného IQ testování, aby se na testování přihlásili nejlépe předem (možno i v den testu). Zájemci, kteří budou přihlášeni předem, dostanou výsledek v mnohem kratším čase než osoby přes web nepřihlášené. Děkujeme.
Zpět na úvodní stránku
