Den otevřených dveří 18. 1. 2012
Na dnu otevřených dveří bylo stejně jako minule velmi rušno. Přišlo ještě více zájemců o studium než v listopadu, tentokrát i ze vzdálenějších koutů republiky a dokonce i z Ruska a Finska. Naši studenti-průvodci se měli co otáčet. Na ukázkových hodinách si návštěvníci mohli prohlédnout výuku angličtiny, matematiky, zeměpisu, na hodině chemie si mohli sami vyzkoušet různé pokusy, na hodině českého jazyka se opět odehrávaly scénky studentů, kde si procvičovali různé praktické jazykové dovednosti. Rodiče i potenciální studenti dostali mnoho důležitých informací o studiu. Kdo si chtěl zahrát nějakou deskovou hru, mohl využít nabídky školního Klubu deskových her v naší klubovně. Od 14 hodin se konalo testování IQ, jehož výše 130 a více je podmínkou pro studium na naší škole a kterého využilo okolo 30 zájemců. Někteří bohužel neuspěli a s lítostí opouštěli naši školu, jiní naopak neskrývali slzy štěstí z naměřeného IQ. Myslíme, že se Den otevřených dveří vydařil, děkujeme návštěvníkům, našim učitelům a studentům za velmi pozitivní atmosféru, kterou se jim společně podařilo vytvořit, a budeme se na ty šťastnější těšit u přijímacího řízení.




