Dar škole – paní Tereza Kim

Děkujeme paní Tereze Kim, mamince naší studentky Nari Kim z primy, že darovala škole dvoje analytické váhy a různé laboratorní sklo z vyřazených věcí z lékárny Nemocnice Na Františku.

 
Zpět na úvodní stránku