Další úspěch v Debatní lize
Tým studentů Mensa gymnázia (Sušič, Hampl) opět zvítězil na I. turnaji XXII. ročníku Debate League, kterou pořádá Asociace debatních klubů. Kromě toho získal student Jakub Hampl z kvinty 3. místo v jednotlivcích v této soutěži.

