CO2 liga – mezi nejlepšími v ČR!!!

Naši studenti se v rámci CO2 ligy umístili mezi 9 nejlepšími týmy z celé ČR a vystoupí se svou skvělou prací v rámci slavnostní konference v historických prostorách Valdštejnského sálu v Senátu ČR, a to 22.6. od 11 hod. Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci!

 
Zpět na úvodní stránku