Česká školní liga v bridži

V sobotu 2. března se v severočeských Mikulášovicích konal první turnaj České školní ligy, kterého se zúčastnilo celkem dvacet mladých hráčů a hráček ze ZŠ Mikulášovice, Gymnázia Václava Hlavatého v Lounech a Mensa gymnázia v Praze. Naši školu velmi úspěšně reprezentovali David Šebek ze sexty, Max Jarský a Vítek Strmiska z primy.

Bližší info a galerii fotek lze najít na stránce czechbridge.cz

 
Zpět na úvodní stránku