Celostátní Školní bowlingová liga
V pondělí 15. dubna 2019 dohrála svá utkání tříčlenná družstva Školní bowlingové ligy v Praze na Zličíně. V posledním hracím dni k překvapení nedošlo a postup do květnových bojů o titul „Mistr Prahy školních týmů“ za rok 2019 si zajistilo družstvo Kvinta (Mensa gymnázium) s celkovým ziskem 76 bodů. GRATULUJEME! Trochu napětí přinesl ale boj o třetí místo. Radost z medailové pozice měl nakonec tým Oktáva (Mensa gymnázium), který získal konečných 57 bodů. I druhému týmu gratulujeme!!!
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |





