Čarodějnice na Ladronce 30. 4. 2012

Přijďte 30.4. na Ladronku a vyhrajte Nintendo Wii !!!
Hlavolámání, kvízování, luštění a hádánkování o ceny!

Mensa gymnázium, o.p.s. si na tuto akci připravilo pro děti všech věkových kategorií nejrůznější kvízy, hlavolamy, soutěže a hádanky. Přijďte si jen tak zahrát nebo si zkuste své schopnosti a soutěžte o úžasné ceny – herní konzoli Nintendo Wii, poukaz na testování IQ v Mense ČR zdarma nebo zajímavou deskovou hru. Kromě toho máte šanci se zapojit do další, tentokrát e-mailové soutěže a vyhrát pro sebe a své tři spolužáky poukaz na vstup na Laser game nebo BECKi land zdarma!!!

Kromě toho se můžete pokusit porazit našeho nejlepšího šachistu! Komu se to podaří, získá tričko a další ceny.

Kdo nebude chtít soutěžit, může si zahrát známé i méně známé deskové hry s naším školním klubem deskových her.

Od nás nikdo neodejde s prázdnou!!!!!!

Více na www.carodejnicenaladronce.cz.

Zpět na úvodní stránku