Botanicko-geologická vycházka do Obory Hvězda.

Botanická vycházka.
Dne 13. října 2014 jsme se studenty Mensa Gymnázia – maturitního semináře uskutečnili botanicko geologickou vycházku do Obory Hvězda, kde jsme pozorovali stromy a houby a také jejich podloží. Celý článek zde

 
Zpět na úvodní stránku