Babí léto na Řepích

V sobotu 15.9. se konala na Řepích tradiční slavnost – rozloučení s létem- Babí léto, kterou pořádá MČ Praha 17 a kde se každořočně kromě jiného prezentují organizace věnující se dětem, mládeži, sociálně potřebným a také složky integrovaného záchranného systému. Na pódiu mohli návštěvníci shlédnout taneční a hudební vystoupení, u stánků vyhrát různé ceny v soutěžích a v tombole získat nějaký hodnotný dar. Ti unavenější a hladovější se rádi občerstvili v několika stáncích, kde samozřejmě chyběl tvrdý alkohol. Jedno stanoviště patřilo již tradičně naší škole, kde nás vzorně reprezentovali pod taktovkou angličtináře a sporťáka M. Kalivody a jeho kolegy J. Šulce studenti Lucka Navrátilová, Vojta Glaser,Martin Schwarz, Martin Havlík, Kristýna Šmídová, Jelizaveta Lopatina, Aneta Štorková, Jakub Váňa, karolína Hrnčiříková a Vojta Machota. Hrály se deskové hry, luštily kvízy, rozebíraly a skládaly hlavolamy. Fotky najdete ve fotogalerii.

 
Zpět na úvodní stránku