A zase to Brno – Mensa gymnázium míří dvakrát!
Na Mensa gymnáziu se piškvorky hrají tak, že soupeři často ani nestihnou postavit obranu. Po včerejším krajském kole starších žáků a dnešním přeboru Prahy mladších je jasné, že Brno 18. 12. a 19. 12. 2025 zažije pořádnou invazi našich týmů.
Starší žáci
Na domácí půdě se předvedl tým složený z Davida Brieta, Filipa Hrubého (sexta), Matyáše Rexy, Filipa Prokopa a Jana Ostatnického (oktáva). S přehledem vyhráli všechny zápasy a zajistili si postup na mistrovství.
Mladší žáci
O den později se k nim přidali i naši mladší spolužáci z tercie – tým Mensa4Ever ve složení Lukáš Briet, Eliáš Havel a Eduard Mikulec. Ani oni nezaváhali a vyhráli celý turnaj.
Takže zatímco jiní teprve ladí taktiku, Mensa gymnázium už balí kufry. Nejlepší piškvorky se poslední roky hrají právě u nás – a v Brně na mistrovství to hodláme znovu potvrdit!



