A opět Debatní liga!
Členové školního týmu Debatní ligy opět zářili. Ze soutěže debatních klubů na celostátní úrovni přivezli opět diplom za 1. místo a postupují do finále této soutěže. Debatní tým s názvem KGB se skládal ze studentů sexty a kvinty a debatovalo se opět v angličtině. Srdečně gratulujeme a těšíme se na další úspěchy!

