A máme tu dalšího vítěze!!!!

David Labský, student septimy, zvítězil v krajském kole Soutěže v programování, kterou pořádá Dům dětí a mládeže Praha 2. A i on bude moci prokázat své schopnosti v celorepublikovém finále!!!!Také jemu gratulujeme a budeme držet palce!

 
Zpět na úvodní stránku