2. kolo přijímacího řízení
Oznamujeme, že ředitelka školy vyhlašuje 2. kolo přijímacího řízení na naši školu, a to na 15.5.2013.
Uchazeč o studium musí odevzdat vyplněnou přihlášky ke studiu nejdéle do 14.5.2013.
Přijímáme studenty především do 1. ročníku víceletého gymnázia (primy), ale i do vyšších ročníků (v případě volného místa).

