2. kolo přijímacího řízení

Oznamujeme, že ředitelka školy vyhlašuje 2. kolo přijímacího řízení na naši školu, a to na 15.5.2013.

Uchazeč o studium musí odevzdat vyplněnou přihlášky ke studiu nejdéle do 14.5.2013.

Přijímáme studenty především do 1. ročníku víceletého gymnázia (primy), ale i do vyšších ročníků (v případě volného místa).

 
Zpět na úvodní stránku