1. turnaj Debatní ligy – divize Čechy
Dva týmy přivezly dvě medaile z prvního turnaje české Debatní ligy.
- Tým ve složení: Petr Kosička, Kristián Čech a Alena Tichá (Nad Alejí) zvítězil ve všech debatách a stal se tak s 12 body vítězem turnaje.
- Tým ve složení: Jakub Novák, Matěj Snášel a Patrik Prokeš zvítězil ve všech debatách a s 11 body obsadil druhou příčku.
- Tým ve složení: Anna Belatková, Anna Kepková, Natálie Waldaufová a Jan Pokorný zvítězil dvakrát a umístil se tak přibližně doprostřed výsledkové listiny.
Týmům debatérů moc gratulujeme!!!
https://www.facebook.com/photo/…

