1. místo v šachu

Naši šachisté se opět letos vyznamenali. Na Přeboru Prahy SŠ v šachu získali vytoužené 1. místo.

Pro naše 4 borce- V. Rut, J. Jančařík (oktáva), J. Švach(septima A), J. Paukert (septima B)- je to zasloužený úspěch. Věříme, že stejně dobře si povedou i na celostátním finále, které se bude konat v rekreačním středisku Štědronín ve dnech 4.-5.4.2012.

1. místo v šachu
1. místo v šachu

Zpět na úvodní stránku